Home exchange: Flaugnac - Katia's home - Lot/France - GuestToGuest
This home is

A small paradise: removed from the world, it’s a place to simply be happy

What your guests will love about your home
Mijn huis ligt in volle ongerepte natuur maar biedt ook alle comfort. Er is een afgesloten tuin en er is een zwembad op het domein. Huisdieren zijn toegelaten. Het is een gerestaureerd bijhuis van herenhoeve in natuursteen. Ideaal om te ontstressen of om uit een burnout te geraken
What your guests will love about your neighborhood

Ons huis wordt in de zomer verhuurd aan vakantiegangers. Via deze weg zoeken wij mensen die er graag eens 9 maanden tussenuit willen. Dit kan bij ons vanaf 15 september tot 15 juni. Het huis ligt in volle natuur maar toch maar 8 minuten rijden van het dichtst bijzijnde stadje Castelnau-Montratier en 20 min van Cahors. Wij zoeken een ruil met mensen uit Brussel centrum, wij zoeken een appartement voor onze dochter die in Brussel studeert ,

Additional information
Wij zoeken een ruil van 9 maanden met een appartement in Brussel centrum
Beds
  • 1 double
  • 4 single
  • 1 children
  • 1 baby
Put-up beds
  • 0 double
  • 0 single
  • 0 children
  • 0 baby
Outdoor
  • Garden
  • Swimming pool
  • BBQ
  • Playground
  • Tennis court
  • Ping-pong table
  • Balcony / terrace
Multimedia
  • TV
  • Computer
  • Internet
  • WiFi
  • Home cinema
  • Satellite / cable
  • Phone
  • Video game console
Amenities
  • Disabled access
  • Baby gear
  • Dishwasher
  • Dryer
  • Washing machine
  • Microwave oven
  • Freezer
  • Oven
  • Fridge
  • Bathtub
  • Heating system
Miscellanous
  • A/C
  • Elevator
  • Parking space
  • Piano
  • Jacuzzi
  • Sauna
  • Fireplace
  • Gym
  • Pool table
Home rules
  • Smokers welcome
  • Pets welcome
  • Children welcome
Favors
  • Dog to feed
  • Cat to feed
  • Plants to water
Available vehicles
  • Car
  • Bicycle
  • Motor scooter
  • Motorcycle
  • Motorboat
  • Sailboat
Staff
  • Doorman
  • Cleaning person
  • Baby-sitter
  • Cook
  • Guide

Katia

Start exchanging your home!

To organize a home exchange, you need to be a member

Home exchange
  • Type House
  • Residence Secondary
  • Sleeps 8
  • Bedrooms 0
  • Bathrooms 2
  • Size 150 m²
  • Deposit 2100 €
  • Insurance Required
  • Home's id #350396